Elimäen yhtenäiskoulun keittiö

Vanhamaantie 26, 47200 Elimäki
Anu Metso, puh. 020 615 7775, anu.metso(a)kouvola.fi

Jaalan palvelukeskuksen keittiö

Kukkomäentie 8 A, 47710 Jaala
Kirsi Aapro, puh. 020 615 4222, kirsi.aapro(a)kouvola.fi

Keskustan koulun keittiö

Mäenpääntie 23, 45700 Kuusankoski
Marjo Haapala, puh. 020 615 4057, marjo.haapala(a)kouvola.fi

Korian koulun keittiö

Alakouluntie 16, 45610 Koria
Anu Metso, puh. 020 615 7775, anu.metso(a)kouvola.fi

Kotiharjun palvelukeskuksen keittiö

Kotiharjuntie 16, 45100 Kouvola
Arja Hyyryläinen, puh. 020 615 4415, arja.hyyrylainen(a)kouvola.fi

Kouvolan keskuskeittiö

Lehtomäenkatu 2, 45200 Kouvola
Tuula Koskinen puh. 020 615 6113, tuula.koskinen(a)kouvola.fi
Maija Mauno, puh. 020 615 7615, maija.mauno(a)kouvola.fi

Kouvolan terveysaseman keittiö

Marjoniementie 10, 45100 Kouvola
Arja Hyyryläinen, puh. 020 615 4415, arja.hyyrylainen(a)kouvola.fi

Ksao Utinkatu 44 – 48 keittiö

Utinkatu 44-48, 45200 Kouvola
Tuula Koskinen puh. 020 615 6113, tuula.koskinen(a)kouvola.fi
Maija Mauno, puh. 020 615 7615, maija.mauno(a)kouvola.fi

Kymintehtaan koulun keittiö

Takaharjuntie 3, 45720 Kuusankoski
Marjo Haapala, puh. 020 615 4057, marjo.haapala(a)kouvola.fi

Lauttarannan kotiutusyksikön keittiö

Kymenlaaksonkatu 3, 45700 Kuusankoski
Maarit Toikander, puh. 020 615 7451, maarit.toikander(a)kouvola.fi

Myllykosken yhteiskoulun keittiö

Länsiasemantie 1-3, 46800 Myllykoski
Erja Purho, puh. 020 615 7452, erja.purho(a)kouvola.fi

Mäkikylän palvelukeskuksen keittiö

Vanhainkodintie 12, 45740 Kuusankoski
Kirsi Aapro, puh. 020 615 4222, kirsi.aapro(a)kouvola.fi

Naukion koulun keittiö

Uimahallintie 1, 45700 Kuusankoski
Marjo Haapala, puh. 020 615 4057, marjo.haapala(a)kouvola.fi

Saviniemen koulun keittiö

Kaarlontie 2, 46800 Myllykoski
Erja Purho, puh. 020 615 7452, erja.purho(a)kouvola.fi

Valkealakodin keittiö

Vanhatie 112, 45370 Valkeala
Miia Räty, puh. 020 615 9038, miia.raty(a)kouvola.fi

Valkealan yläkoulun keittiö

Kustaa III tie 12, 45360 Valkeala
Miia Räty, puh. 020 615 9038, miia.raty(a)kouvola.fi

Päivitetty 14.6.2021