Elimäen yhtenäiskoulun keittiö, Vanhamaantie 26, 47200 Elimäki
Maija Kokkonen, puh. 020 615 7775, maija.kokkonen(a)kouvola.fi

Inkeroisten yhteiskoulun keittiö, Yhteiskouluntie 6, 46900 Inkeroinen
Kirsi Kallio, puh. 020 615 7452,kirsi.kallio(a)kouvola.fi

Jaalan palvelukeskuksen keittiö, Kukkomäentie 8 A, 47710 Jaala
Kirsi Aapro, puh. 020 615 4613, kirsi.aapro(a)kouvola.fi

Jokelan koulun keittiö, Lukutie 1, 45360 Valkeala
Koskinen Tuula, puh. 020 615 6113, tuula.koskinen(a)kouvola.fi

Kaipiaisten koulun keittiö, Kujastentie 1, 46400 Kaipiainen
Koskinen Tuula, puh. 020 615 6113, tuula.koskinen(a)kouvola.fi

Kaunisnurmen palvelukeskuksen keittiö, Ruotsulantie 32, 45100 Kouvola
Arja Hyyryläinen, puh. 020 615 4415, arja.hyyrylainen(a)kouvola.fi

Keskustan koulun keittiö, Mäenpääntie 23, 45700 Kuusankoski
Marjo Haapala, puh. 020 615 4057, marjo.haapala(a)kouvola.fi

Killingin päiväkodin keittiö, Killingintie 6, 45700 Kuusankoski
Maarit Toikander, puh. 020 615 7451, maarit.toikander(a)kouvola.fi

Kirkonseudun päiväkodin keittiö, Leikkipolku 4, 45370 Valkeala
Miia Räty, puh. 020 615 9038, miia.raty(a)kouvola.fi

Korian koulun keittiö, Alakouluntie 16, 45610 Koria
Elina Riiheläinen, puh. 020 615 4858, elina.riihelainen(a)kouvola.fi

Kotiharjun palvelukeskuksen keittiö, Kotiharjuntie 16, 45100 Kouvola
Arja Hyyryläinen, puh. 020 615 4415, arja.hyyrylainen(a)kouvola.fi

Kouvolan keskuskeittiö, Lehtomäenkatu 2, 45200 Kouvola
Tuula Koskinen, puh. 020 615 6113, tuula.koskinen(a)kouvola.fi

Kouvolan terveysaseman keittiö, Marjoniementie 10, 45100 Kouvola
Maarit Toikander, puh. 020 615 7451, maarit.toikander(a)kouvola.fi

Ksao Utinkatu 44-48 keittiö, Utinkatu 44-48, 45200 Kouvola
Anu Metso, puh. 020 615 5803, anu.metso(a)kouvola.fi

Kymintehtaan koulun keittiö, Takaharjuntie 3, 45720 Kuusankoski
Marjo Haapala, puh. 020 615 4057, marjo.haapala(a)kouvola.fi

Kymintehtaan päiväkodin keittiö, Seimentie 9, 45720 KuusankoskiMarjo Haapala, puh. 020 615 4057, marjo.haapala(a)kouvola.fi

Kääpälän koulun keittiö, Töröntie 2, 46140 Vekaranjärvi
Miia Räty, puh. 020 615 9038, miia.raty(a)kouvola.fi

Lauttarannan kotiutusyksikön keittiö, Kymenlaaksonkatu 3, 45700 Kuusankoski
Maarit Toikander, puh. 020 615 7451, maarit.toikander(a)kouvola.fi

Mäkikylän palvelukeskuksen keittiö, Vanhainkodintie 12, 45740 Kuusankoski
Kirsi Aapro, puh. 020 615 4222, kirsi.aapro(a)kouvola.fi

Mäyränkorven päiväkodin keittiö, Osonojantie 7, 45720 Kuusankoski
Marjo Haapala, puh. 020 615 4057, marjo.haapala(a)kouvola.fi

Naukion yhtenäiskoulun keittiö, Uimahallintie 1, 45700 Kuusankoski
Marjo Haapala, puh. 020 615 4057, marjo.haapala(a)kouvola.fi

Peippolan päiväkodin keittiö, Meijerintie 4, 47200 Elimäki
Maija Kokkonen, puh. 020 615 7775, maija.kokkonen(a)kouvola.fi

Saviniemen koulun keittiö, Kaarlontie 2, 46800 Myllykoski
Kirsi Kallio, puh. 020 615 7452, kirsi.kallio(a)kouvola.fi

Sippolan koulun keittiö, Sippolantie 15, 46710 Sippola
Kirsi Kallio, puh. 020 615 7452, kirsi.kallio(a)kouvola.fi

Sippolakodin keittiö, Orijärvenkuja 30, 46710 Sippola
Kirsi Kallio, puh. 020 615 7452, kirsi.kallio(a)kouvola.fi

Utin koulun keittiö, Opintie 1, 45410 Utti
Tuula Koskinen, puh. 020 615 6113, tuula.koskinen(a)kouvola.fi

Valkealakodin keittiö, Vanhatie 112, 45370 Valkeala
Miia Räty, puh. 020 615 9038, miia.raty(a)kouvola.fi

Valkealan yläkoulun keittiö, Kustaa III tie 12, 45360 Valkeala
Miia Räty, puh. 020 615 9038, miia.raty(a)kouvola.fi

Vaskirinteen palvelukeskuksen keittiö, Yhdystie 3, 47200 Elimäki
Maija Kokkonen, puh. 020 615 7775, maija.kokkonen(a)kouvola.fi

Voikkaan päiväkodin keittiö, Santatie 6, 45910 Voikkaa
Kirsi Aapro, puh. 020 615 4197, kirsi.aapro(a)kouvola.fi

Päivitetty 24.1.2019