Elimäen yhtenäiskoulun keittiö, Vanhamaantie 26, 47200 Elimäki
Anu Metso, puh. 020 615 7775, anu.metso(a)kouvola.fi

Inkeroisten yhteiskoulun keittiö, Yhteiskouluntie 6, 46900 Inkeroinen
Kirsi Kallio, puh. 020 615 7452,kirsi.kallio(a)kouvola.fi

Jaalan palvelukeskuksen keittiö, Kukkomäentie 8 A, 47710 Jaala
Kirsi Aapro, puh. 020 615 4222, kirsi.aapro(a)kouvola.fi

Kaipiaisten koulun keittiö, Kujastentie 1, 46400 Kaipiainen
Tuula Koskinen puh. 020 615 6113, tuula.koskinen(a)kouvola.fi
Erja Purho, puh. 020 615 5340, erja.purho(a)kouvola.fi

Keskustan koulun keittiö, Mäenpääntie 23, 45700 Kuusankoski
Marjo Haapala, puh. 020 615 4057, marjo.haapala(a)kouvola.fi

Korian koulun keittiö, Alakouluntie 16, 45610 Koria
Anu Metso, puh. 020 615 7775, anu.metso(a)kouvola.fi

Kotiharjun palvelukeskuksen keittiö, Kotiharjuntie 16, 45100 Kouvola
Arja Hyyryläinen, puh. 020 615 4415, arja.hyyrylainen(a)kouvola.fi

Kouvolan keskuskeittiö, Lehtomäenkatu 2, 45200 Kouvola
Tuula Koskinen puh. 020 615 6113, tuula.koskinen(a)kouvola.fi
Erja Purho, puh. 020 615 5340, erja.purho(a)kouvola.fi

Kouvolan terveysaseman keittiö, Marjoniementie 10, 45100 Kouvola
Arja Hyyryläinen, puh. 020 615 4415, arja.hyyrylainen(a)kouvola.fi

Ksao Utinkatu 44-48 keittiö, Utinkatu 44-48, 45200 Kouvola
Tuula Koskinen puh. 020 615 6113, tuula.koskinen(a)kouvola.fi
Erja Purho, puh. 020 615 5340, erja.purho(a)kouvola.fi

Kymintehtaan koulun keittiö, Takaharjuntie 3, 45720 Kuusankoski
Marjo Haapala, puh. 020 615 4057, marjo.haapala(a)kouvola.fi

Kääpälän koulun keittiö, Töröntie 2, 46140 Vekaranjärvi
Miia Räty, puh. 020 615 9038, miia.raty(a)kouvola.fi

Lauttarannan kotiutusyksikön keittiö, Kymenlaaksonkatu 3, 45700 Kuusankoski
Maarit Toikander, puh. 020 615 7451, maarit.toikander(a)kouvola.fi

Mäkikylän palvelukeskuksen keittiö, Vanhainkodintie 12, 45740 Kuusankoski
Kirsi Aapro, puh. 020 615 4222, kirsi.aapro(a)kouvola.fi

Naukion yhtenäiskoulun keittiö, Uimahallintie 1, 45700 Kuusankoski
Marjo Haapala, puh. 020 615 4057, marjo.haapala(a)kouvola.fi

Saviniemen koulun keittiö, Kaarlontie 2, 46800 Myllykoski
Kirsi Kallio, puh. 020 615 7452, kirsi.kallio(a)kouvola.fi

Sippolan koulun keittiö, Sippolantie 15, 46710 Sippola
Kirsi Kallio, puh. 020 615 7452, kirsi.kallio(a)kouvola.fi

Sippolakodin keittiö, Orijärvenkuja 30, 46710 Sippola
Kirsi Kallio, puh. 020 615 7452, kirsi.kallio(a)kouvola.fi

Utin koulun keittiö, Opintie 1, 45410 Utti
Tuula Koskinen puh. 020 615 6113, tuula.koskinen(a)kouvola.fi
Erja Purho, puh. 020 615 5340, erja.purho(a)kouvola.fi

Valkealakodin keittiö, Vanhatie 112, 45370 Valkeala
Maija Mauno, puh. 020 615 7615, maija.mauno(a)kouvola.fi

Valkealan yläkoulun keittiö, Kustaa III tie 12, 45360 Valkeala
Miia Räty, puh. 020 615 9038, miia.raty(a)kouvola.fi

Vaskirinteen palvelukeskuksen keittiö, Yhdystie 3, 47200 Elimäki
Anu Metso, puh. 020 615 7775, anu.metso(a)kouvola.fi

Päivitetty 23.8.2019