+
-+ Tulosta

Elimäen koulukeskuksen keittiö, Vanhamaantie 28, 47200 Elimäki
puh. 020 615 4850, maija.kokkonen(a)kouvola.fi

Inkeroisten aluekeittiö, Yhteiskouluntie 6, 46900 Inkeroinen
Kirsi Kallio, puh. 020 615 4741,kirsi.kallio(a)kouvola.fi

Jaalan palvelukeskuksen keittiö, Kukkomäentie 8, 47710 Jaala
puh. 020 615 4613, kirsi.aapro(a)kouvola.fi

Jokelan koulun keittiö, Lukutie 1, 45360 Valkeala
Raili Tikka, puh. 020 615 4539, raili.tikka(a)kouvola.fi

Jokelan päiväkodin keittiö, Ahomutka 1, 45360 Valkeala
Riitta Kesäniemi, puh. 020 615 4651, riitta.kesaniemi(a)kouvola.fi

Kaipiaisten koulun keittiö, Kujastentie 1, 46400 Kaipiainen
Anna-Liisa Kelkka, puh. 020 615 4764, anna-liisa.kelkka(a)kouvola.fi

Kaunisnurmen palvelukeskuksen keittiö, Ruotsulantie 32, 45100 Kouvola
puh. 020 615 5298, arja.hyyrylainen(a)kouvola.fi

Keskustan aluekeittiö, Mäenpääntie 23, 45700 Kuusankoski
Marita Kumpulainen, puh. 020 615 4085, marita.kumpulainen(a)kouvola.fi

Killingin päiväkodin keittiö, Killingintie 6, 45700 Kuusankoski
Eija Lehtinen, puh. 020 615 4182, eija.lehtinen(a)kouvola.fi

Kirkonseudun päiväkodin keittiö, Leikkipolku 4, 45370 Valkeala
Ulla Kangaskolkka, puh. 020 615 4502, ulla.kangaskolkka(a)kouvola.fi

Korian aluekeittiö, Alakouluntie 16, 45610 Koria
Elina Riiheläinen, puh. 020 615 4858, elina.riihelainen(a)kouvola.fi

Kotiharjun palvelukeskuksen keittiö, Kotiharjuntie 16, 45100 Kouvola
puh. 020 615 8301, arja.hyyrylainen(a)kouvola.fi

Kouvolan keskuskeittiö, Lehtomäenkatu 2, 45200 Kouvola
Tuula Koskinen, puh. 020 615 5340, tuula.koskinen(a)kouvola.fi

Kouvolan terveysaseman keittiö, Marjoniementie 10, 45100 Kouvola
puh. 020 615 5061, maija.mauno(a)kouvola.fi

Ksao Tekniikka ja palvelut Kouvola, Utinkatu 44-48, 45200 Kouvola
Anu Metso, puh. 020 615 5803, anu.metso(a)kouvola.fi

Kymintehtaan aluekeittiö, Takaharjuntie 3, 45720 Kuusankoski
Taija Mettälä, puh. 020 615 4129, taija.mettala(a)kouvola.fi

Kymintehtaan päiväkodin keittiö, Seimentie 9, 45720 Kuusankoski
Sisko Pyykkönen, puh. 020 615 4180, sisko.pyykkonen(a)kouvola.fi

Kääpälän koulun keittiö, Töröntie 2, 46140 Vekaranjärvi
Tiina Toimela, puh. 020 615 4587, tiina.toimela(a)kouvola.fi

Lauttarannan kotiutusyksikön keittiö, Kymenlaaksonkatu 3, 45700 Kuusankoski
Maarit Toikander, puh. 020 615 4227, maarit.toikander(a)kouvola.fi

Mäkikylän palvelukeskuksen keittiö, Vanhainkodintie 12, 45740 Kuusankoski
Kirsi Aapro, puh. 020 615 4222, kirsi.aapro(a)kouvola.fi

Mäyränkorven päiväkodin keittiö, Osonojantie 7, 45720 Kuusankoski
Sirkka-Liisa Valto, puh. 020 615 4207, sirkka-liisa.valto(a)kouvola.fi

Naukion aluekeittiö, Uimahallintie 1, 45700 Kuusankoski
Anu Virtanen, puh. 020 615 4104, anu.virtanen(a)kouvola.fi

Peippolan päiväkodin keittiö, Meijerintie 4, 47200 Elimäki
Marjo Happonen, puh. 020 615 4946, marjo.happonen(a)kouvola.fi

Saviniemen aluekeittiö, Kaarlontie 2, 46800 Myllykoski
Ritva Kumanto, puh. 020 615 4790, ritva.kumanto(a)kouvola.fi

Sippolan koulun keittiö, Sippolantie 15, 46710 Sippola
Marjo Amberg, puh. 020 615 5753, marjo.amberg(a)kouvola.fi

Sippolakodin keittiö, Orijärvenkuja 30, 46710 Sippola
Tuija Karppinen, puh. 020 615 7776, tuija.karppinen(a)kouvola.fi

Utin koulun keittiö, Opintie 1, 45410 Utti
Leena Kurittu, puh. 020 615 4597, leena.kurittu(a)kouvola.fi

Valkealan aluekeittiö, Kustaa III tie 12, 45370 Valkeala
Miia Räty, puh. 020 615 4599, miia.raty(a)kouvola.fi

Vaskirinteen palvelukeskuksen keittiö, Yhdystie 3, 47200 Elimäki
puh. 020 615 4829, maija.kokkonen(a)kouvola.fi

Voikkaan päiväkodin keittiö, Santatie 6, 45910 Voikkaa
Päivi Turkia, puh. 020 615 4197, paivi.turkia(a)kouvola.fi