+
-+

Anjala-Takamaa-Inkeroinen

Talviaikataulu 11.8.2016‒4.6.2017

Koulp 1) Koulp Koulp KoulpKoulp 2)
I I Inkeroinen I I14:55
6:45 I Anjala I 13:4514:50
6:50 8:10 Pitkäoja I I14:45
7:00 8:20 Sulennontie I 13:3014:35
7:20 8:40 Takamaa I X14:15
7:25 8:45 Ummeljoki I 13:10X
7:30 8:50 Myllykoski 7:50 13:0514:05
7:35 I Keltakangas 7:45 I14:00
7:45 I Inkeroinen 7:35 I13:50
I I Anjala 7:30 I13:45
I I Muhniemi 7:25 II
POH ANJ Liikennöitsijä ANJ POHPOH
1) = Myllykoskelta vaihtoyhteys Tornionmäen kautta Kouvolaan, jossa klo 8:05
2) = jatkaa Inkeroisiin, perillä 14.55